Letné tábory

Letný tábor Keď ani Snehulienka nechápe - Sebechleby

Každý deň si oblečiete čarovný pršiplášť, ktorý vás prenesie vždy do inej rozprávky. Počuli sme, že sklerotická ježibaba stratila kľúče od perníkovej chalúpky a treba jej pomôcť s ich hľadaním. Možno bude Ruženka potrebovať ošetriť tŕňom popichaný prst alebo pobežíte do Tesca pre jahody, aby macocha neposlala Marušku do polepšovne. Vlk sa dal na zdravú výživu a tak zožral radšej horára so slivovicovou príchuťou, pretože babička sa mu zdala od koláčov veľmi sladká.

Letný tábor MaxRelax - Duchonka

A prázdninové dni v “Slniečkovom” štýle môžu začať. MaxRelax ti pomôže nudu dokonale zahnať! Voda, slnko i pláž čaká. všetky dievčence a chalani šup do “Slniečkového” raja. Neminie ťa žiadna žúrka, ba ani nákupná horúčka! Chladené drinky a zákusky, v MaxRelax sa budeš cítiť božsky. V bazéne sa vyčvachtáme, na jazero v loďkách vyplávame, grilovačke, súťažiam i naháňačkám neujdeme!

Odporúčaný vek:
7-15 rokov

Viac na www.jane-travel.eu

Letný tábor - LUAWEST CITY

A JE TO TU !!!

Konečne sa roztopil sneh, nastal čas myslieť na leto a naplánovať prázdninový program pre deti. LUAland - profesionálny detský letný tábor, otvára svoje brány deťom od 5 do 14 rokov už piate leto. Tento krát hľadáme odvážnych kovbojov a kovbojky a pozývame ich do mestečka LUAWEST CITY.

Zahraničný letný tábor Selce - Chorvátsko

Osvedčená dlhoročná základňa našich detí sa nachádza na Kvarnerskej riviére, len 505 km od Bratislavy v kúpeľnom mestečku Selce. Len málokde je voda taká čistá a teplá ako práve tu. Má ideálnu polohu - je obklopené zeleňou, pritom do mora sa dá dohodiť kameňom a centrum mestečka nie je ďalej ako 5 minút chôdze po pláži.

Международный летний лагерь - Футбольная школа Й.Бармоша – Радава - Словакия

Chceš si zlepšiť svoje futbalové zručnosti pod dohľadom špičkových trénerov? Tak neváhaj a prihlás sa do najpopulárnejšieho futbalového campu na Slovensku. Už šiesty rok sa tu stretávajú chlapci z celého sveta, aby si zdokonalili svoj talent počas dvojfázových tréningov, pričom prvý kladie dôraz na rozvoj techniky a dynamiky a druhý zúročuje nadobudnuté techniky priamo v hre. Samozrejme nemôže chýbať ani zábava, ktorú zažiješ spolu so svojimi novými kamarátmi na diskotékach a pri zaujímavých aktivitách. Nezabúdame ani na regeneráciu síl športovca v bazéne a soľnej jaskyni.

Letný tábor Showtime - Prašník

Hurááá, je tu ďalšie vydanie našej úspešnej Detskej reality show! Zabudni na nudu, rozprúď život a ukáž, že sa vieš naozaj baviť! This is showtime! Nie je nad disco s rádiom Go DeeJay! Vytvoríme si perfektnú hviezdnu scénu, kde sa predvedieš určite aj Ty. Každý talent je v súťaži „Slniečko hľadá talent“ vítaný! Pretancujeme sa maratónom á-la „Gangnam style”, nespoznáme sami seba v našej „Zmenárni“, skrášlime si naše „Nové bývanie“. Epizódy „Farmár hľadá ženu“ či „Zámena manželiek“ ocenia všetci na súši, čo im srdce trošku viac búši. A čo na to porota!?

Syndikovať obsah
Drupal Theme by InterFace